سامانه اطلاعات مشاغل شهری و صنایع یزد

آموزش وردپرس از مبتدی تا حرفه ای

يکشنبه 5 دی 1400
12:50
omid

دوره آموزش وردپرس از مبتدی تا حرفه ای بصورت رایگان در اختیارعلاقمندان به وردپرس جهت راه اندازی سایت وردپرسی قرار میگیرد تا بتوانند با کلیه ی آموزش هایی که در این دوره داده می شود از صفر تا صد مراحل طراحی سایت را به تنهایی انجام داده و یک سایت خوب برای خود راه اندازی کنند این دوره به دلیل ساده بودن زبان آموزش آن حتی برای کسانی که اطلاعات و تجربه ای در این زمینه ندارند نیز مناسب می باشد.

در این دوره آموزشی شما کاملا با وردپرس و تنظیمات آن آشنا می شوید ازجمله نصب قالب ، نصب افزونه و نکات مهم دیگر که در این دوره بطور کامل آموزش داده می شود.
مدرس این دوره آموزشی سید داوود موسوی نسب بنیانگذار پشتیبانی سایت در ایران که مدرس دوره جامع آموزش پشتیبانی وب سایت که حدود 3000 وب سایت را پشتیبانی کرده اند می باشند.

پشتیبان وردپرس سعی کرده است که این دوره آموزشی را به ساده ترین زبان ممکن به شما آموزش دهد  تا حتی مخاطبی که هیچ آگاهی در این زمینه ندارد بتواند با دیدن این دوره و آشنا شدن با مفاهیم آن کاملا به وردپرس مسلط شود.

 

سرفصل های آموزش وردپرس از مبتدی تا حرفه‌ای

دوره آموزش وردپرس به زبان ساده از مبتدی تا حرفه ای بصورت رایگان شامل عنوان های زیرمی باشد که بصورت کامل هرکدام در این آموزش داده می شود..

 

آموزش نصب وردپرس برروی کامپیوتر یا لوکال هاست

آشنایی کامل با محیط پیشخوان وردپرس

که شامل ایجاد برگه و نوشته ها و تفاوتهای آنها در وردپرس

بخش رسانه مربوط به آپلود فیلم و عکس و فایل صوتی

سفارشی سازی کامل قالب در وردپرس

بخش ابزارک و فهرست ها یا منوی سایت در وردپرس

بخش ویرایشگر پوسته بخشی که در آن کدنویسی بصورت css انجام میشود

آشنایی با افزونه های کاربردی در سایت وردپرسی

بخش مدیریت کاربران در وردپرس برای مدیریت اعضای سایت وردپرسی

و در آخر بخش تنظیمات اصلی سایت وردپرس که بسیار حائز اهمیت می باشد

با گذراندن این دوره شما هم می‌توانید یک وب‌سایت خوب  را داشته باشید

  ویا اینکه به راحتی سایت فعلی خود را مدیریت کنید.

برای یادگیری این آموزش در سطح بالاتر و فعالیت در این زمینه بصورت کاملا حرفه ای می توانید دوره جامع آموزش پشتیبانی وب سایت را از پشتیبان وردپرس تهیه نمایید و از آموزش های جامع این دوره آموزشی حرفه ای استفاده نمایید تا بتوانید در سطح پیشرفته طراحی و پشتیبانی سایت را یاد بگیرید و فعالیت کنید.

 


[ بازدید : 28 ]
ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]